Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Triumf "Technika"
ZapasyW dniach 29 listopada – 1 grudnia zawodnicy z „Technika” uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Młodzików we Włodawie. Trzech z nich wróciło z medalami. Karol Wojciechowski w kategorii 59 kg zdobył trzecie miejsce, Witek Grzelak w kategorii 66 kg także zdobył trzecią lokatę, natomiast największy sukces odniósł Maciej Kępka, który po trzech walkach (wszystkich wygranych) uplasował się na pierwszym miejscu w kategorii 100 kg. W zawodach uczestniczył także Sławomir Osiak, który w kategorii 59 kg zajął jedenaste miejsce.

Zespołowo „Technik” znalazł się na trzecim miejscu, natomiast województwo zachodniopomorskie – między innymi dzięki zawodnikom ze Świdwina – zajęło miejsce drugie. W zawodach uczestniczyło 170 zawodników z 47 klubów z całej Polski.

Trenerami świdwińskich zawodników są Krzysztof Kuligowski, Marek Spychalski i Marcin Popow. W środę 4 grudnia odwiedzili oni wraz ze swymi podopiecznymi burmistrza Jana Owsiaka, który złożył im gratulacje i życzył kolejnych sportowych sukcesów.