Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Sukcesy zapaśników "Technika"
ZapasyW Stargardzie Szczecińskim odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Młodzików w zapasach styl wolny. W turnieju wystartowało w grupie młodzików 140 zawodników z 25 klubów, w tym kluby z Niemiec i Ukrainy. Świdwiński Klub UKS Technik reprezentowało trzech zawodników.

KORDIAN KRICKI kat. wagowa 42 kg – złoty medal. Konrad ponownie udowodnił, że należy do ścisłej czołówki najlepszych zapaśników w swojej kategorii. W drodze do finału pewnie pokonał wszystkich swoich przeciwników, a w walce o złoty medal pokonał głównego faworyta tej kategorii zawodnika z Lukenwalde (Niemcy).
DOMINIK PARNIAK kat. wagowa 47 kg – piąte miejsce
OSIAK MACIEK kat. wagowa 59 kg – siódme miejsce
Tydzień po zmaganiach młodzików do rywalizacji przystąpili juniorzy – rocznik 1996-1994. Podczas odbywających się w Teresinie Mistrzostw Polski Juniorów.

W Teresinie wystartowało 90 zawodników z 40 klubów. Nasz klub reprezentował jeden zawodnik

KRYSTIAN KWAŚNY w kat. wagowej 60 kg –brązowy medal.
Jest to największy sukces Krystiana w tej kategorii wiekowej. Krystian po przegraniu pierwszej walki z zawodnikiem z Milicza (późniejszym złotym medalistą) pozostałe cztery zakończył zwycięstwem zdobywając brązowy medal. Sukces Krystiana zaowocował powołaniem go przez trenera Marka Garmulewicza na zgrupowanie reprezentacji Polski Juniorów, a tym samym dał mu szanse na reprezentowanie naszego kraju w turniejach międzynarodowych.

Zarząd UKS TECHNIK Świdwin pragnie serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Miasta Świdwin oraz przedstawicielom firmy BIS-PAK p. Piotrowi Kupikowskiemu i Bogusławowi Zajdeckiemu za wsparcie finansowe.


sponsorzy.jpg
Miasto Powiat Bis-pak Noveco 100Stron helpfood