Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Złoty medal zapaśnika ze Świdwina
ZapasyW turnieju wystartowało w grupie młodzików 125 zawodników z 23 klubów Świdwiński Klub UKS Technik reprezentowało pięciu zawodników

1. Kordian Kricki kat. wagowa 42 kg – złoty medal. Konrad ponownie udowodnił, że należy do ścisłej czołówki w swojej kategorii wagowej. W drodze do finału pewnie pokonał wszystkich swoich przeciwników. Pojedynek o złoty medal miał „jednego aktora”. Nasz zawodnik zdecydowanie pokonał swojego przeciwnika przez przewagę techniczną.

2. Dominik Parniak kat. wagowa 47 kg – XI miejsce

3. Bartłomiej Czerniawko kat. wagowa 47 kg – V miejsce. Występ Bartosza na koszalińskich matach był dużą niespodzianką, mimo, że tym razem nie udało się zdobyć medalu to występ naszego zawodnika należał do udanych. W turnieju stoczył pięć walk z czego 3 zakończył zwycięsko.

4. Maciej Osiak kat. wagowa 59 kg – XII miejsce

5. Kornel Mokrzycki – kat. wagowa 85 kg – VIII miejsce

Koszaliński turniej był ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 7-9.11.2014 w Olsztynie.

W klasyfikacji drużynowej świdwiński klub UKS TECHNIK uplasował się na 12 miejscu. Zdjęcia z turnieju w galerii zdjęć ,zapraszamy.