Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Medale zapaśników ze Świdwina
ZapasyW turnieju wystartowało 170 zawodników z 52 klubów Świdwiński Klub UKS Technik reprezentowało trzech zawodników

1. Kordian Kricki kat. wagowa 42 kg – brązowy medal. Konrad ponownie udowodnił, że zdobycie złotego medalu podczas Mistrzostw Województwa oraz złotego medalu podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików nie było sprawą przypadkową. Na olsztyńskich matach stoczył 5 pojedynków z czego 4 zakończył zwycięstwem ostatecznie zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików.

2. Dominik Parniak kat. wagowa 47 kg – XVII miejsce. Dominik po dwóch przegranych walkach w rundzie kwalifikacyjnej odpadł z dalszej rywalizacji. Nasz zawodnik stoczył w sumie trzy pojedynki z czego jeden zakończył zwycięsko.

3. Bartłomiej Czerniawko kat. wagowa 47 kg – XVI miejsce. Bartosz podobnie jak jego kolega również po dwóch przegranych pojedynkach odpadł z dalszej rywalizacji o czołowe lokaty w Mistrzostwach Polskie. Nasz zawodnik w całym turnieju stoczył cztery pojedynki z czego dwa zakończył zwycięsko.

Równolegle do Mistrzostw Polski Młodzików odbyły się w Warszawie IX Otwarte Mistrzostwa Polski Weteranów w zapasach styl wolny. Tu również nie zabrakło reprezentanta naszego klubu. Był nim jeden z obecnych trenerów UKS Technik Świdwin

1. Marek Spychalski kat. wagowa 75 kg – złoty medal. Marek w drodze do finału stoczył dwa pojedynki, pewnie pokonując swoich rywali przez przewagę techniczną (12:0) i (12:0). W decydującej o złotym medalu walce pokonał na punkty (5:4) reprezentanta Bułgarii, tym samym zdobywając złoty medal. Zapraszamy do galerii zdjęć.


sponsorzy.jpg
Miasto Powiat Bis-pak Noveco 100Stron helpfood