Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Zapaśnik UKS Technik Świdwin Mistrzem Polski
ZapasyPierwszym turniejem rangi mistrzowskiej była rozgrywana 30.10.2015r. w Koszalinie Wojewódzka Olimpiada Młodzików w zapasach w stylu wolnym:

Medale dla UKS TECHNIK zdobyli:

Ireneusz Karsiński kat. wagowa 38 kg – brązowy medal
Łukasz Wiśniewski kat. wagowa 42 kg – srebrny medal
Jakub Post kat. wagowa 53 kg – złoty medal
Dominik Parniak kat. wagowa 59 kg – srebrny medal
Konrad Kricki kat. wagowa 59 kg – złoty medal
Drugim turniejem rangi mistrzowskiej były rozgrywane w miejscowości Górażdże w dniach 6-8.11.2015 r. Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Największy sukces w swojej dotychczasowej karierze zapaśniczej odnotował Konrad Kricki, który zdobył złoty medal w kategorii wagowej 53 kg. Konrad zdecydowanie pokonał wszystkich swoich przeciwników trzy walki wygrał przewagą techniczną 10:0, a finałowy pojedynek zakończył wynikiem 4:0.

Nasz zawodnik w tym roku zdobył złote medale na:

Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży
Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS
Mistrzostwach Makroregionu Młodzików
Ciężka praca na treningach i obozach sportowych przyniosła znakomite rezultaty, a po zdobyciu srebrnego medalu podczas Pucharu Polski Kadetów (będą aktualnie najmłodszym rocznikiem kadeta) zaowocowała powołaniem Konrada do kadry Polski Kadetów.

Oprócz Konrada w Mistrzostwa Polski wzięło udział jeszcze trzech naszych zawodników: