Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Aktualności
Burmistrz nagrodził sportowców- 11.02.2015.
ZapasyDoroczne spotkanie burmistrza Jana Owsiaka z zapaśnikami było okazją do wręczenia nagród za całoroczną pracę i sportowe sukcesy, które promują Świdwin w całym kraju.
czytaj wiecej
Zgrupowanie zapaśników
ZapasyDobiegło do końca zgrupowanie zapaśników do lat 20 (styl wolny).Nie zabrakło też naszego juniora ze Świdwina Krystiana Kwaśnego. Juniorzy prowadzeni przez trenera Marka Garmulewicza szlifowali formę na obiektach COS w SPALE od 12 grudnia. – Jest to pierwsze zgrupowanie interwojewódzkie w sezonie. Jestem bardzo zadowolony z pracy zawodników. Udało nam się wykonać wszystkie założenia treningowe. Pracowaliśmy głównie nad techniką i wytrzymałością. W Spale zawsze świetnie nam się trenuje, mamy tu idealne warunki i cudowną atmosferę – mówi trener kadry juniorów Marek Garmulewicz.

- W marcu 2015 po raz pierwszy w historii zapasów odbędą się mistrzostwa Europy do lat 23 i to w Polsce, w Wałbrzychu. W czerwcu czekają nas mistrzostwa Europy juniorów w Turcji, a w sierpniu mistrzostwa świata juniorów w Brazylii – dodaje szkoleniowiec kadry.

Zawodnikom i trenerom życzymy zdrowia i powodzenia na zawodach!
Puchar Bałtyku w zapasach styl wolny 5-6.12.2014
ZapasyOstatnim tegorocznym turniejem naszych zapaśników był rozgrywany w dniach 5-6.12.2014r w Białogardzie – Puchar Bałtyku w zapasach styl wolny.
czytaj wiecej


sponsorzy.jpg
Miasto Powiat Bis-pak Noveco 100Stron helpfood